Hakkımızda

Zela Digital, yeni dünyanın temel belirleyicisi olan dijital teknolojiler konusunda şirketlere ve girişimcilere teknolojik çözüm ve hizmet desteği sağlamak; kendi geliştirdiği iş modeli, teknolojilerle eğitim, eğlence, insan kaynakları, yiyecek ve içecek, ticaret, sağlık gibi alanlarda platform ekonomisi anlayışıyla faaliyet göstermek amacıyla kuruldu.

Zela Digital olarak, mobil uygulama geliştirme, uçtan uca web projeleri, yapay zeka çözümleri, yazılım uygulama ve test çözümleri başlıklarında servis ve çözümler sağlıyoruz. Kurumsal müşterilerimizin dijital dönüşüm yolculuğunda, kendilerine sunduğumuz servis ve çözüm hizmetlerinin yanısıra insan kaynağının teknoloji yetenekleri kazanacak şekilde eğitilmesi, dijital kurum kültürü ve organizasyonel yeniden yapılanma konularında da deneyimli ekibimizle yanlarında oluyoruz.

Zela Digital, girişimci ekosisteminin aktif bir parçası olarak kendi girişimlerinden elde ettiği tecrübeyi girişimcilerle de paylaşıyor. Yeni bir girişim için
gerekli olan iş modelinin kurulması, gelir modelinin belirlenmesi, lojistik ve ödeme alt yapısının oluşturulması gibi operasyonel model kurgusunun oluştrulmasına destek veriyor. Ayrıca yeni girişimlerin ihtiyaç duyduğu IT mimarisinin tasarımında, teknolojik altyapı seçimlerinde, mobil uygulama ve web geliştirmelerinde, UI/UX geliştirmelerinde danışmanlık, servis ve çözümler sunuyor.